• Zisťovanie záujmu o samotestovanie

• Vážení rodičia ,

podľa manuálu "ŠKOLSKÝ SEMAFOR v školskom roku 2021/2022" vydaného Ministerstvom školstva, vedy, výskumu a športu SR pre všetky druhy škôl a školských zariadení s prehľadom opatrení, prebieha zisťovanie  záujmu rodičov o :

dobrovoľné samotestovania Ag testami v domácom prostredí;

• každý žiak, ktorého rodič prejaví záujem , dostane sadu 25 ks testov na domáce testovanie,
            • testovanie sa odporúča vykonať v pondelok  a vo štvrtok ráno pred nástupom do školy,
            • testovacie sady sú pre žiakov bezplatné,
            • môžu o ne požiadať a využiť všetci žiaci, aj zaočkovaní a aj tí, ktorí prekonali ochorenie COVID-19

Žiadame rodičov o vyjadrenie svojho záujmu  v záložke PRIHLASOVANIE na stranke Edupage alebo telefonicky u svojích triedných učiteľov.

Ďakujeme za spoluprácu !

• Návrat do školy a začiatok školského roka 2021/2022

• Milí žiaci a rodičia,

začiatok školského roka 2021/2022 začína v štvrtok 2. septembra 2021 o 8.00 hod. Žiaci do školského internátu môžu nastúpiť v stredu 1. septembra 2021 od 17.00 hod.

Škola sa bude riadiť Školským semafórom – je to manuál pre všetky druhy škôl a školských zariadení, ktorý garantuje, že školy by mali fungovať prezenčne aj v prípade, že sa zhorší epidemická situácia.

Pred nástupom do školy predloží žiak alebo rodič škole tlačivo Písomné vyhlásenie o bezpríznakovosti.“

Prajeme Vám, veľa šťastia úspechov v novom školskom roku.